about-us_section_01_2
about-us_section_01_1
O nas

Słoneczne Przedszkole funkcjonuje od 2009. Mieści się w centrum Wrocławia przy ulicy Traugutta 60/2. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 6:30-17:30. Placówka jest kameralna, co sprzyja miłej, rodzinnej atmosferze jak i możliwość indywidualnego podejścia do każdego dziecka. Celem Placówki jest harmonijny, wszechstronny rozwój dzieci oraz zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa.
Dzięki zajęciom dodatkowym oraz systematycznie organizowanym są zajęciom poza Placówką, dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań oraz pozwala im to na zaspokojenie ich naturalnej ciekawości świata. Działania dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników niepedagogicznych nastawione są na wysoką jakość kształcenia i wychowania. Wykwalifikowana kadra oraz nieustanne angażowanie rodziców w życie nasze Placówki sprzyja realizacji podstawy programowej.

Przyjmujemy dzieci
w wieku od 2.5 do 6 lat (w szczególnych przypadkach przyjmujemy także dzieci młodsze). Najstarszym podopiecznym zapewniamy Roczne Przygotowanie Przedszkolne. Nasze Przedszkole spełnia wymagania stawiane placówkom niepublicznym pod względem formalnym, bezpieczeństwa dzieci jak i higieniczno-sanitarnym. Cały personel przedszkola posiada certyfikaty ukończenia kursu pierwszej pomocy dla małych dzieci. Współpracujemy z cateringiem B&G który zapewnia dzieciom codziennie świeże i dostosowane do ich potrzeb posiłki.
services_section_01_2
about-us_section_01_1
Roczne przygotowanie przedszkolne

W naszej Placówce, dla najstarszych wychowanków prowadzimy Roczne Przygotowanie Przedszkolne tzw. „ZERÓWKĘ